İlaç

ARD Sağlık özellikle Türk İlaç Sanayisinde öncü ve yenilikçi adımlar atarak güçlü bir oyuncu olma yolunda ilerlemektedir. Yerli ve Global iş ortaklarımız ile beraber bölgesel büyüme ve ithalat faaliyetlerimizi arttırmayı hedeflemekteyiz. Sağlık alanında gelecek nesillere değer yaratmak için çalışan bir şirket olarak müşterilerimize, tedarikçilerimize ve çalışanlarımıza karşı görev ve sorumluluklarımızı her koşulda en iyi şekilde yerine getirme bilincindeyiz. - Kolay Kullanım, - %95 oranında doğruluk sağlama, - Dakikalar içerisinde kesin tespit mekanizması, - Örnek yeterlilik indikatörü (mavi renk değişimi)

ARD Sağlık olarak bizler, bilimin liderliğindeki global sağlık gelişmelerini yakından takip edip, sürecin ve zamanın getirdiği koşullara uygun olarak efektif bir yaklaşımla hareket etmekteyiz.Her zaman gelişime, değişime, yeni ve çağdaş fikirlere açık olan ARD Sağlık, İlaç sektörüne de bu bakış açışıyla katma değerli ürünler kazandırmaya çalışmaktadır.

Bu kapsamda ürün Distribütörlüğü, Lisans satış ve tedariği, Ruhsatlandırma ve hammadde alanlarında uzman kadromuz ile çalışmalarımızı cesaret, bilinç ve sorumluluk duygusu ile sürdürmekteyiz