Hakkımızda

ARD GRUP SAĞLIK

En Yeni Teknoloji, En Yüksek Kalite!

ARD GRUP HOLDİNG bünyesinde bulunan ARD SAĞLIK, Medikal, HBYS ve Sterilizasyon alanında faaliyet göstermektedir. ARD GRUP HOLDİNG şirketler grubunun diğer faaliyet alanları arasında Bilişim, Savunma, Enerji, İnşaat ve Danışmanlık başta olmak üzere birçok farklı sektör bulunmaktadır.

Sağlık alanında ürün ve hizmetlerin geliştirilmesi projelerinde yer alabilmek için ARD SAĞLIK, sahip olduğu engin tecrübe ve ulusal/uluslararası imkan ve kabiliyetleri ile çalışmalarını büyük bir kararlılık ve uzmanlıkla sürdürmektedir.

Sağlık alanında, ihtiyaç ve isteklerin yüksek kalitede ürün ve hizmetlerle, öngörülen zamanda ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak karşılamak ve bu doğrultuda kalite yönetim sistemini sürekli iyileştirerek Korunma Teknolojileri konusunda alanında uzman kadrosuyla hizmet vermektedir.

Şirketimiz sağlık alanında da en ileri teknolojik ürünleri bünyesinde barındırarak, Dünya çapında markalarla distribütörlük antlaşmaları imzalayarak müşterilerine yüksek kalitede ve en son teknolojide ürünler sunmaktadır.